Kontakt/ Oferta

Zapraszam do kontaktu, zadawania pytań i współpracy. Istnieje możliwość zaangażowania mnie w doradztwo z zakresu etyki biznesu, compliance i CSR w języku polskim oraz angielskim. Często też i chętnie występuję publicznie (prelekcje, szkolenia i wykłady). Pomagam firmom w dostosowaniu się do wymogów ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych, ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu oraz do RODO.

Doradzam także we wdrażaniu i audytowaniu systemów compliance, ISO 37001, ISO 19600 i raportowania niefinansowego. Więcej informacji o mnie znajduje się tutaj.


Konrad Sędkiewicz
m. (+48) 792 347 147

konrad.sedkiewicz@gmail.com
LinkedIn

Cytowanie zawartych na moim blogu treści jest dozwolone pod warunkiem podaniu źródła cytatu wraz z odnośnikiem prowadzącym do mojej strony.

Zapraszam także, poza dostępną dla wszystkich formą komentarzy, do kontaktu zainteresowanych opublikowaniem własnego wpisu.

Wszelkie opinie i poglądy zawarte na tym blogu są moimi prywatnymi opiniami i poglądami i nie powinny być utożsamiane ze stanowiskiem organizacji, które reprezentowałem, reprezentuję, czy będę reprezentować chyba, że wyraźnie to zaznaczę. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz