Kontakt / Oferta

Zapraszam do kontaktu, zadawania pytań i współpracy. Istnieje możliwość zaangażowania mnie w doradztwo z zakresu prawa, etyki biznesu, compliance i ESG/CSR w języku polskim oraz angielskim. Często i chętnie występuję publicznie (prelekcje, szkolenia i wykłady).

Doradzam także we wdrażaniu i audytowaniu systemów compliance, w tym systemów whistleblowing ISO 37001, ISO 37301 i raportowania niefinansowego. Więcej informacji o mnie znajduje się tutaj.

Zapraszam także ekspertów z różnych dziedzin do kontaktu. Tworzę zespoły pod konkretne projekty. 

Konrad Sędkiewicz


konrad.sedkiewicz@gmail.com 
LinkedIn

Cytowanie zawartych na moim blogu treści jest dozwolone pod warunkiem podaniu źródła cytatu wraz z odnośnikiem prowadzącym do mojej strony.

Zapraszam także, poza dostępną dla wszystkich formą komentarzy, do kontaktu zainteresowanych opublikowaniem własnego wpisu.

Wszelkie opinie i poglądy zawarte na tym blogu są moimi prywatnymi opiniami i poglądami i nie powinny być utożsamiane ze stanowiskiem organizacji, które reprezentowałem, reprezentuję, czy będę reprezentować chyba, że wyraźnie to zaznaczę. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Wszelkie reklamowe odnośniki wklejone bez uzgodnienia z autorem Bloga o compliance nie zostaną opublikowane. Podobnie z treściami nieodpowiednimi. Za treść komentarzy odpowiadają wyłącznie ich autorzy.