niedziela, 13 kwietnia 2014

Konferencja: 'Reklama leków OTC 2014'

W dniach 23-24 kwietnia b.r. w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Millenium Plaza w Warszawie odbędzie się konferencja pt. 'Reklama leków OTC 2014 - praktyka oraz najnowsze orzecznictwo GIF, UOKiK, SN'. Blog o compliance oczywiście także będzie tam obecny; zrelacjonują to wydarzenie i przy okazji pochwalę się Wam własnym wystąpieniem (drugi dzień konferencji).
Zamierzam poruszyć m.in. kwestie roli funkcji compliance w przedsiębiorstwie farmaceutycznym, dylematu etyczności/skuteczności reklam leków bez recepty oraz przedstawię wybrane zagadnienia z orzecznictwa sądu dyscyplinarnego PASMI (Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty).


Zapraszam wszystkich zainteresowanych; jestem przekonany, że będzie to doskonała okazja, by się poznać i  wymienić doświadczenia. Compliance, bardziej może nawet niż inne funkcje w organizacjach, zahacza o rozmaite obszary ich działania i nierzadko wręcz branże. Warto zatem wyjść poza schemat codziennych obowiązków i spojrzeć na compliance z perspektywy innego środowiska.

Więcej szczegółów znajdziecie tu.

3 komentarze:

Dziękuję za komentarz. Wszelkie reklamowe odnośniki wklejone bez uzgodnienia z autorem Bloga o compliance nie zostaną opublikowane. Podobnie z treściami nieodpowiednimi. Za treść komentarzy odpowiadają wyłącznie ich autorzy.