piątek, 17 kwietnia 2015

Konferencja GPW

Wybieracie się? O ile zdążę wrócić z urlopu także dotrę, dziś się zarejestrowałem. Chętnie też umieszczę relację, gdybyście znaleźli czas, by opisać ciekawsze wątki. 


"Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie kontynuuje w 2015 r. cykl konferencji służący umacnianiu zaufania do rynku kapitałowego. Kolejna z nich, „Compliance III. Whistleblowing w teorii i praktyce działania spółek”, jest zaplanowana w dniu 11 maja b.r. (poniedziałek) w Sali Notowań, w godzinach 12.00-15.30.
Konferencja jest adresowana do przedstawicieli rynku finansowego, obecność w niej potwierdziło wielu wybitnych praktyków oraz teoretyków życia gospodarczego. Do udziału zapraszamy członków zarządów i rad nadzorczych spółek giełdowych oraz osoby odpowiedzialne za Compliance w spółkach, ich akcjonariuszy, reprezentantów domów maklerskich, instytucji rynku kapitałowego oraz mediów.

Konferencja odbędzie się w okresie poprzedzającym zbliżającą się w dniu 20 maja b.r. rocznicę nawiązania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, Komisję Nadzoru Finansowego i Giełdę Papierów Wartościowych długoterminowej współpracy w zakresie organizacji szkoleń i warsztatów problemowych służących podnoszeniu kultury Compliance w spółkach notowanych na warszawskim parkiecie. Uwzględnia ona przegląd metodologii zapobiegania oraz wykrywania działań o charakterze korupcyjnym oraz działań niezgodnych z prawem rynku kapitałowego. W okresie minionego roku GPW zrealizowała wspólnie z wymienionymi partnerami szereg przedsięwzięć, obecna konferencja podejmie aktualną problematykę funkcjonowania tzw. sygnalistów nieprawidłowości i nadużyć w firmach."


Zgłoszenia: link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Wszelkie reklamowe odnośniki wklejone bez uzgodnienia z autorem Bloga o compliance nie zostaną opublikowane. Podobnie z treściami nieodpowiednimi. Za treść komentarzy odpowiadają wyłącznie ich autorzy.