czwartek, 23 października 2014

Najbliższe wydarzenia z zakresu compliance


28 października, WarszawaForum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza w najbliższy wtorek na spotkanie tematyczne poświęcone etyce i compliance. Blog o compliance także tam się wybiera; na pewno zrelacjonuję Wam pokrótce przebieg, chociaż mam nadzieje, że się tam spotkamy. Szczegóły:
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 28.10.2014, godz. 9:30-12:00 w sali konferencyjnej Fundacji Kronenberga przy City Handlowy, przy ul. R. Traugutta 7/9 w Warszawie.
Zgłoszenia udziału:

 24-25 listopada, Warszawa


III Konferencja Compliance organizowana przez Stowarzyszenie Compliance Polska. Popieram wszelkie inicjatywy zmierzające do wymiany doświadczeń i budowania kultury compliance w kraju, tym samym w imieniu Organizatorów zapraszam. Jeszcze nie wiem, czy się tam pojawię, ale proszę o kontakt na priv osoby, które to planują- może ktoś z Was zechce opisać dla nas to wydarzenie? Jak czytamy w broszurze informacyjnej, 'konferencja „Funkcja Compliance – nowe wyzwania i horyzonty” to kolejna edycja spotkania finansistów i prawników specjalizujących się w tematyce Compliance. To największe w Polsce wydarzenie branży odbędzie się 24-25 listopada w Warszawie, w ADGAR PLAZA. Podczas konferencji poruszone zostaną tematy związane m.in. z ładem korporacyjnym,  regulacjami MiFID 2 i MiFIR2, FACTA czy bancassurance i rekomendacją U. Formuła wydarzenia umożliwia uzyskanie nie tylko wiedzy teoretycznej ale i praktycznych wskazówek od ekspertów, którzy na co dzień zajmują się tematyką compliance - wśród prelegentów pojawią się m.in. przedstawiciele CBA, GPW czy KNF'.  Dokładny program konferencji oraz rejestracja na wydarzenie znajdują się na stronie Stowarzyszeniahttp://compliancepolska.pl/.

10 grudnia, Warszawa


Katedra Etyki Biznesu oraz Centrum Etyki Biznesu i Innowacji Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego organizują konferencję ETYKA BIZNESU – INWENCJE I INNOWACJE. Podczas konferencji poruszone mają być następujące obszary:
•        Prognozy (nowe obszary eksploracji) dla rozwoju etyki biznesu;
•        Relacja miedzy wymiarem teoretycznym a praktycznym etyki biznesu;
•        Problemy edukacji etycznej w firmach;
•        Etyka w zarządzaniu czy zarządzanie etyką w firmie?
•        Etyka biznesu a innowacyjność społeczna firmy.
 Bliższe informacje i rejestracja na stronie ALK.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Wszelkie reklamowe odnośniki wklejone bez uzgodnienia z autorem Bloga o compliance nie zostaną opublikowane. Podobnie z treściami nieodpowiednimi. Za treść komentarzy odpowiadają wyłącznie ich autorzy.