wtorek, 13 października 2015

Kongres compliance 21-22.2015

Ostatnimi czasy sporo się pojawiło okazji do wymiany doswiadczeń i wiedzy dla compliance officerów. Nie można być wszędzie, ale gdzieniegdzie pojawić się warto, szczególnie z własnym wystąpieniem :) Zapraszam do udzialu w ósmej edycji spotkania zrzeszającego prawników i przedstawicieli compliance. Podczas prowadzonego przeze mnie panelu porozmawiamy o motywacji pracowników, zaszczepianiu kultury compliance w organizację i innych doświadczeniach.

Będzie, myślę, także dobra okazja do niezobowiązującego networkingu i wymiany poglądów. Spotkanie niestety jest płatne, ale jeżeli budżet pozwala się wybrać- będzie się miło spotkać 21-22 października w Sheratonie w Warszawie. Wszelkie szczegóły znajdziecie pod linkiem.

Otrzymalem także zaproszenie na dosć interesująco zapowiadającą się konferencję p.t. 'Zarządzanie Ryzykiem Przestępst Finansowych' w dniach 19-20.10 br. w Warszawie organizowane przez Prestige Conferences. Tu mnie nie niestety będzie, ale może Wam się ta informacja okaże jakoś pomocna.

Jeżeli wiecie o innych, wartych wspomnienia, wydarzeniach mogących zainteresować szersze grono Czytelników Bloga o compliance- zapraszam do kontaktu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Wszelkie reklamowe odnośniki wklejone bez uzgodnienia z autorem Bloga o compliance nie zostaną opublikowane. Podobnie z treściami nieodpowiednimi. Za treść komentarzy odpowiadają wyłącznie ich autorzy.