czwartek, 17 grudnia 2015

Forum Compliance Officer 22-23 lutego 2016 w Warszawie + niespodzianka dla czytelników!Zapraszam do udziału w organizowanym przez Puls Biznesu „Forum Compliance Officer” w dniach 22-23 lutego 2016r. w Warszawie. Blog o compliance jest patronem medialnym tego wydarzenia, co ma swoje plusy, ale o tym za chwilę.


Forum ma mieć postać spotkania praktyków zajmujących się compliance. Jak czytamy na stronie organizatora, „będzie ono znakomitą okazją do wysłuchania licznych case studies, pogłębienia swojej wiedzy, udziału w praktycznych warsztatach czy stołach dyskusyjnych”. Jedno z wystąpień wygłoszę także ja: „Whistleblower- zarządzanie informacją i związane z tym ryzyka”. Sądząc po wielu pytaniach, jakie przy różnych okazjach otrzymuję odnośnie wdrażania takiego programu i zarządzania uzyskanymi dzięki   niemu informacjami jestem przekonany, że temat mocno na czasie.

Podczas Forum poruszonych zostanie także wiele innych tematów, m.in.: 
1)  Jakie czynniki determinują zadania komórki ds. compliance, 
2) Compliance w procesie zapobiegania ryzyku utraty reputacji, 
3) Co zrobić, by kodeksy etyki miały realne przełożenie na funkcjonowanie organizacji, 
4) Zarządzanie ryzykiem a funkcja compliance,
5) Nowe wymogi prawne mające wpływ na funkcjonowanie compliance,
6)Compliance jako narzędzie do zwalczania korupcji.

Wszelkie szczegóły organizacyjne znajdują się na podlinkowanej stronie.


I wreszcie zapowiedziana niespodzianka. Dla wszystkich czytelników Bloga o compliance specjalna zniżka na udział w Forum: 10% na hasło "Blog_o_compliance". Hasło to należy wpisywać w polu UWAGI w formularzu zgłoszeniowym :) Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Wszelkie reklamowe odnośniki wklejone bez uzgodnienia z autorem Bloga o compliance nie zostaną opublikowane. Podobnie z treściami nieodpowiednimi. Za treść komentarzy odpowiadają wyłącznie ich autorzy.