piątek, 15 lipca 2016

Komunikacja compliance - mój tekst w Magazynie Compliance


Witajcie po urlopowej przerwie. Zaczynam od odesłania Was do trzeciego numeru kwartalnika (?)  Magazynu Compliance wydawanego przez Instytut Compliance. Pośród innych tekstów znajdziecie tu także artykuł, którego jestem współautorem, poświęcony wyzwaniu, jakim jest dla compliance officerów skuteczna komunikacja programu compliance w przedsiębiorstwach. Zachęcam do lektury.


Magazyn Compliance jest do pobrania bez ponoszenia żadnych kosztów, po pozostawieniu danych kontaktowych i wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji związanych z Magazynem Compliance i Instytutem Compliance. Całość dostępna tu.


Kibicuję tej publikacji, jak i pracy samego Instytutu. Może to będzie, za jakiś czas, ośrodek certyfikacji dla compliance officerów, albo chociaż think tank z prawdziwego zdarzenia. Przydałoby się to nam wszystkim, także jako centrum wiedzy o compliance w kraju. Czy tak się stanie, zobaczymy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Wszelkie reklamowe odnośniki wklejone bez uzgodnienia z autorem Bloga o compliance nie zostaną opublikowane. Podobnie z treściami nieodpowiednimi. Za treść komentarzy odpowiadają wyłącznie ich autorzy.