niedziela, 2 lutego 2014

Konferencje poświecone etyce i compliance


Ponieważ blog ten ma być nie tylko miejscem, gdzie prowadzę mniej lub bardziej strawny monolog, ale także, a może nawet przede wszystkim, pewną płaszczyzną wymiany doświadczeń i poglądów specjalistów compliance, prawników i biznesu, chciałbym wspomnieć o dwóch, potencjalnie interesujących wydarzeniach. Zaznaczam, że nie jestem, ani nie byłem komercyjnie związany z żadnym z nich i nie piszę tego dla reklamowo merkantylnych celów, ale wyłącznie dlatego, że na nie natrafiłem i mogą okazać się dla Was interesujące. Dla mnie są.


Uniwersytet Łódzki, a konkretnie Katedry: Metod Statystycznych, Ekonometrii oraz Historii Myśli ekonomicznej i Historii Gospodarczej organizuje w Łodzi w dniach 19-20 maja b.r. XVIII Ogólnopolską Konferencję „Etyka w życiu gospodarczym". Szczegółowy program tej edycji konferencji nie jest jeszcze znany, ale są podstawy by sądzić, że i ja się tam pojawię, być może nawet z własnym referatem. Jako że sporo się ostatnio u mnie dzieje, nie mogę tego ostatniego jeszcze dziś wiążąco zadeklarować, ale powiem tylko tyle, że są na to spore szanse. Już teraz informuję o tej konferencji, by każdy zainteresowany mógł zarezerwować sobie czas i, jeżeli zdecyduje się na udział przed 15 kwietnia, po prostu zapłacił mniej: 500,00 zł opłata pełna (do 15 kwietnia 2014r.). 600,00 zł opłata wnoszona po 15 kwietnia 2014 r. oraz 300,00 zł opłata ulgowa dla uczestników studiów doktoranckich. Godne podkreślenia jest to, że referenci zwolnieni są z opłat. Pisałem do organizatorów; jak zawsze mile widziani są praktycy. Mam nadzieję, że się tu zatem spotkamy- proszę w takim wypadku o ewentualny uprzedni kontakt mailowy; będzie to z pewnością dobra okazja do wymiany doświadczeń i poznania się. Wszelkie szczegóły na temat konferencji znajdziecie tu: 


Beck Akademia także organizuje konferencję, „Metody efektywnego kształtowania systemów compliance”. 14.04.14 r., godz. 9.30, Warszawa Hotel Intercontinental, ul. Emilii Plater 4.  Dwukrotnie zwróciłem się do organizatorów z pytaniem o możliwość pół/nieodpłatnego wzięcia weń udziału, jak na razie bez odzewu, ale jestem dobrej myśli, bo chciałbym móc podzielić się z Wami wrażeniami. Jeżeli znacie organizatorów i moglibyście pomóc mi się tam dostać za zmniejszoną albo, co idealne, zniesioną opłatą, będę bardzo wdzięczny za informację. Koszt uczestnictwa jednej osoby w seminarium wynosi 989 PLN+23% VAT (1216,47 zł brutto) przy rejestracji na 14 dni przed terminem seminarium. W razie zgłoszenia w okresie krótszym niż 14 dni koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi 1190 PLN+23% VAT (1463,70 PLN brutto). Wszystkie szczegóły: 


Także Uniwersytet Toruński organizuje w kwietniu konferencję: ,,Finanse i rachunkowość a rzecz zrównoważonego rozwoju". 13-15 kwietnie, Toruń. Nie dam najpewniej rady się wybrać w tym terminie, ale może ktoś z Was opisze? Zapowiada się interesująco. Wszystkie informacje: znajdziecie tu.


Jeżeli macie wieści o jakichś interesujących wydarzeniach, dajcie znać, opublikuję informacje, albo Wasze wrażenia lub spostrzeżenia.Będę wdzięczny za wszelkie polubienia/polecenia mojego bloga. Dziękuję! Konrad Sędkiewicz

2 komentarze:

  1. Udało się w końcu dojść do porozumienia i uczestniczyć w konferencji "Metody efektywnego kształtowania systemów compliance"

    OdpowiedzUsuń
  2. Organizator nie raczył odpisać na moje wiadomości, a ja, zajęty innymi sprawami, już się nie przypominałem. Jeżeli ktoś z Was uczestniczył w tym, lub innym ciekawym spotkaniu z compliance w tle, to chętnie opublikuję relację.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Wszelkie reklamowe odnośniki wklejone bez uzgodnienia z autorem Bloga o compliance nie zostaną opublikowane. Podobnie z treściami nieodpowiednimi. Za treść komentarzy odpowiadają wyłącznie ich autorzy.