wtorek, 1 września 2015

Mój tekst w miesięczniku Personel Plus

Milo mi poinformować, że mój artykuł 'Nie dopuścić do tęczy niepowodzeń' został opublikowany w najnowszym, wrześniowym wydaniu miesięcznika branży HR: Personel Plus.


'Tworzenie infrastruktury etycznej to proces, którego nigdy nie kończy tryumfalne obwieszczenie o zakończeniu wdrażania. To pewien powtarzalny cykl, który jest nieustannie poddawany próbie i weryfikowany przez interesariuszy. Zaczyna się od kadry zarządzającej, ale musi przedostać się do całej organizacji, by realnie istnieć i funkcjonować. Skąd bierze się renesans zainteresowania etyką biznesu? Jaka jest w tym rola funkcji compliance? Co zrobić, by to budowanie nie zaczęło się i jednocześnie nie zakończyło na najwyższej kadrze kierowniczej danego przedsiębiorstwa? W jaki sposób dobrać narzędzia i właściwie zaadresować przesłanie do interesariuszy?(...)'Zachęcam do lektury.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Wszelkie reklamowe odnośniki wklejone bez uzgodnienia z autorem Bloga o compliance nie zostaną opublikowane. Podobnie z treściami nieodpowiednimi. Za treść komentarzy odpowiadają wyłącznie ich autorzy.